Gorące tematy

  • 10 maja 2024
  • 12 maja 2024
  • wyświetleń: 18522

Praca zdalna 1001 m n.p.m. Wyjątkowa oferta bielskiego schroniska

Schronisko górskie PTTK Szyndzielnia przygotowało wyjątkową ofertę dla pracujących zdalnie miłośników gór. Od maja w schronisku działa przestrzeń biurowa do co-workingu.

co working
Praca zdalna 1001 m n.p.m. Wyjątkowa oferta bielskiego schroniska · fot. Schronisko górskie PTTK Szyndzielnia


Ekipa schroniska, jako dodatek do noclegu, udostępniła przestrzeń biurową, na którą składa się 6 regulowanych biurek z monitorami wraz z dostępem do szerokopasmowego internetu. Miejsce to jest dostępne dla gości schroniska od poniedziałku do piątku.

- Co można zyskać pracując w górach? Prawdziwy work-hike balance! Rano pobudka z pięknym widokiem za oknami, przebieżka grzbietem na Klimczok, po południu spokojny spacer na Trzy Kopce - i wszystko to bez dnia urlopu. Wystarczy przy rezerwacji noclegu zaznaczyć, że chcecie skorzystać z co-workingu - informuje ekipa schroniska.

Przestrzeń biurowa znajduje się w przeszklonym skrzydle zabytkowego schroniska. Widoki na Beskid Mały i Beskid Śląski zapierają dech w piersiach!

- Na te 6 stanowisk mamy zapewnione 100 mega internetu, testerzy byli zadowoleni. Pamiętajcie, że to wspólna przestrzeń do pracy, więc wykorzystujemy ją tylko do pracy i staramy się nie przeszkadzać innym. Oczywiście będziemy wciąż to miejsce ulepszać i jesteśmy otwarci na Wasze sugestie - dodają pracownicy schroniska.

Już niebawem oferta schroniska zostanie wzbogacona o kolejną atrakcję - wypożyczalnię rowerów elektrycznych.

st / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.