Gorące tematy

  • 6 maja 2024
  • 7 maja 2024
  • wyświetleń: 10587

Groźna sytuacja przy ulicy świętego Pawła. Nieprzytomny nastolatek leżał na rurach ciepłowniczych

Pogotowie ratunkowe oraz patrol policji interweniowały w niedzielę 5 maja po godzinie 17.00 przy ulicy świętego Pawła w Bielsku-Białej. Przechodnie natknęli się na nieprzytomnego mężczyznę, który leżał na rurach ciepłowniczych.

policja, drogówka, radiowóz, ilustracyjne
Groźna sytuacja przy ulicy świętego Pawła. Nieprzytomny nastolatek leżał na rurach ciepłowniczych - zdj. ilustracyjne · fot. KMP Bielsko-Biała


Informację o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z portalem bielsko.info asp. Przemysław Kozyra, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

- Mężczyzną okazał się nastolatek, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Nie miał obrażeń. Został przewieziony do szpitala - przekazał nam przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Asp. Kozyra dodał, że policjanci nie ujawnili żadnych czynów zabronionych. Warto dodać, że była to potencjalnie niebezpieczna sytuacja dla zdrowia nastolatka ze względu na wysokie temperatury, które panowały w niedzielę 5 maja w Bielsku-Białej. Z tego powodu na pochwałę zasługuję reakcja przechodniów, którzy wezwali służby ratunkowe.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.