Gorące tematy

  • 29 kwietnia 2024
  • 6 maja 2024
  • wyświetleń: 9718

Będzie nadal otwarta! Kocia Kawiarnia ma nową właścicielkę

Miała zostać zamknięta końcem kwietnia, a jednak zaprasza od 1 maja! Kocia Kawiarnia ma nową właścicielkę i wciąż będzie można odwiedzać lokal.

Kocia Kawiarnia ma nową właścicielkę! Lokal będzie dalej czynny
Kocia Kawiarnia ma nową właścicielkę! · fot. Kocia Kawiarnia / Facebook.com


Mimo że działa w Bielsku-Białej od roku, to Kocia Kawiarnia cieszyła się sporą sympatią mieszkańców Bielska-Biała i nie tylko. Pomogła wielu kotom ze schronisk z regionu, które trafiały do niej i były przygarniane przez klientów.

Wiadomość z połowy kwietnia o planach jej zamknięcia była bardzo szeroko komentowana. Na szczęście jednak dotychczasowe właścicielki znalazły nowych chętnych do prowadzenia Kociej Kawiarni! W poniedziałek (29 kwietnia) pojawił się w mediach społecznościowych poniższy wpis:

Loading...


Informację potwierdziliśmy - nie chodzi jedynie o jedynie majówkowe przedłużenie działalności, a stałą zmianę właścicieli, którzy dalej będą prowadzić lokal przy ul. Krakowskiej.

- Serdecznie Was zapraszamy w nasze progi już od 01.05.2024 od godziny 11:00. Pamiętajcie że rezerwacja nie jest obowiązkowa ale daje gwarancję na to iż usiądźcie przy stoliku a na waszych kolanach możliwe że ułożą się koteczki - napisała Patrycja, która od teraz prowadzić będzie lokal.

Loading...

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.