Gorące tematy

  • 20 kwietnia 2024
  • 28 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 22066

Bielszczanka wystąpiła w półfinale Mam Talent! Wideo z jej występu już w sieci

W sobotę (20 kwietnia) o 20:00 stacja TVN wyemitowała półfinał popularnego talent-show Mam Talent. Wystąpiła w nim bielszczanka, Kamila Miszta, która niestety na tym etapie zakończyła swój udział w programie.

Kamila Miszta wystąpi dzisiaj w półfinale Mam Talent!
Kamila Miszta wystąpi dzisiaj w półfinale Mam Talent! · fot. tvn.pl


Jej półfinałowy występ można obejrzeć pod tym linkiem. Jak informuje stacja, bielszczanka zaskoczyła publiczność w studiu, prezentując niezwykłe podwieszanie na włosach podczas pierwszego półfinału programu "Mam Talent!"

Miszta pracuje jako instruktorka akrobatyki na kole oraz pole dance. Akrobatyką powietrzną zajmuje się od siedmiu lat, a od roku zajmuje się techniką podwieszania na włosach.

Ma na swoim koncie 3 miejsce na Mistrzostwach Świata Aerial Hoop oraz Mistrzostwa Polski w kategoriach: Aerial Hoop Sport Elite Seniorzy Duety Mieszane, Aerial Hoop Sport Elite Seniorki Kobiety, Aerial Hoop Sport Profesjonalistki Seniorki, Aerial Hoop Sport Profesjonaliści Seniorzy Duety Mieszane.

Bielszczanka marzy o tym, by występować w najlepszych cyrkach na świecie. Chciałaby też założyć własną szkołę tańca Aerial.

Loading...


Miszta nie zdobyła jednak w głosowaniu widzów odpowiedniej ilości głosów, by znaleźć się w finale programu. - Na etapie półfinałów moja przygoda z Mam Talent dobiega końca! Był to wspaniały czas, który z pewnością będę bardzo długo wspominać! Cieszę się, że po raz kolejny mogłam wyjść ze swojej strefy komfortu - napisała w mediach społecznościowych.

Loading...

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.