Gorące tematy

  • 16 kwietnia 2024
  • 20 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 6505

Debata przed wielką dogrywką. Kandydatów przepytały trzy największe bielskie redakcje

W najbliższą niedzielę 21 kwietnia odbędzie się wielka dogrywka - druga tura wyborów na prezydenta Bielska-Białej, w której zmierzą się Jarosław Klimaszewski oraz Konrad Łoś. Za nami debata, podczas której kandydaci zostali przepytani przez dziennikarzy trzech największych bielskich redakcji.



Debata składała się z kilku segmentów:
  1. serii krótkich pytań do kandydatów z odpowiedzią TAK lub NIE,
  2. pytań w blokach tematycznych, gdzie każdy z kandydatów będzie miał 90 sekund na odpowiedź, po której nastąpi pytanie doprecyzowujące ze strony dziennikarza i kolejne 30 sekund na ripostę,
  3. runda(y) pytań kandydatów do siebie z ad vocem,
  4. swobodna wypowiedź, w której będzie 60 sekund na to, by zachęcić wyborców do oddania głosu na swoją kandydaturę w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia.


Pytania zadawane były przez dziennikarzy trzech największych redakcji w Bielsku-Białej - tak jak to było w trakcie debaty przed I turą: bielsko.info oraz bielsko.tv, Radia Bielsko, a także portali bielsko.biala.pl i beskidzka24.pl.

Debata w całości była transmitowana na antenie Radia Bielsko, na stronach internetowych wyżej wymienionych redakcji oraz w mediach społecznościowych.

Redakcja / bielsko.info

Reklama