Gorce tematy

  • 12 marca 2024
  • 13 marca 2024
  • wyświetleń: 5019

Przejechał pieszego i uciekł. Trwa poszukiwanie kierowcy Audi A4

W poniedziałek, 11 marca przed godziną 21.00 do służb wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym potrąceniu pieszego na ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej. Do zdarzenia doszło na wysokości klubu XOXO. Rannego znalazł przypadkowy kierowca, który w ostatnim momencie zahamował widząc człowieka na jezdni.

Zdjęcie WhatsApp 2024 03 11 o 21.22.23 58684afd
fot. nadesłane przez czytelnika


Policjanci ustalili, że poszkodowany to 58-letni mężczyzna, prawdopodobnie osoba bezdomna. Mężczyzna był pod znacznym wpływem alkoholu, bowiem wynik badania trzeźwości to ok. 2,7 promila. Doznał on poważnych urazów kończyn dolnych i trafił do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, ale na chwilę obecną nie ma drugiego uczestnika zdarzenia, czyli kierowcy pojazdu.

Policjanci poszukują Audi A4 kombi (B6 z okresu produkcji 2000-2006). Pojazd prawdopodobnie w kolorze srebrnym. Kierujący tym pojazdem potrącił pieszego, nie udzielił mu pomocy i pozostawił go na pastwę losu leżącego w ciemnościach oraz deszczu na ulicy. Zgłoszenie o całej sytuacji do WCPR wpłynęło o godzinie 20.47, więc potrącenie miało miejsce prawdopodobnie do kilku minut wcześniej. Jeśli ktoś przejeżdżał ul. Grażyńskiego w tych godzinach i miał kamerę samochodową lub ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z bielską komendą pod nr 47 85 712 55.

pj, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj