Gorce tematy

  • 19 lutego 2024
  • 24 marca 2024
  • wyświetleń: 18270

Poszukiwania 3-letniej Hani zakończone. Dziewczynkę znaleziono w Bułgarii

3-letnia Hania, której od początku stycznia poszukiwała jej matka, została odnaleziona. Dziecko znajdowało się w Bułgarii.

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


Pani Katarzyna, mama Hani, widziała ją po raz ostatni początkiem roku - wtedy to na czas ferii dziecko zabrał jej ojciec. Gdy 3-latka miała wrócić do matki, kontakt z mężczyzną się urwał.

Jak informował nas wtedy st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, oboje rodzice mieli pełne prawa rodzicielskie. Sąd wydał jednak postanowienie o ustaleniu miejsca pobytu dziewczynki, a także poszukiwał jej ojca.

Poszukiwania zostały zakończone dopiero teraz - dziewczynka przebywała z ojcem w Bułgarii. Na miejsce, niezwłocznie po otrzymaniu informacji o odnalezieniu córki, pojechała pani Katarzyna.

- 3-letnia Hanna Nachman znajduje się już pod opieką swojej matki. Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły wiadomość o poszukiwaniach oraz wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel, co przyczyniło się do odnalezienia dziecka - wyjaśnia st. asp. Sławomir Kocur.

kr / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.