Reklama

Gorce tematy

  • 24 stycznia 2024
  • 25 stycznia 2024
  • wyświetleń: 2595

Te licytacje to już tradycja. Pan Krzysztof wspiera WOŚP od 25 lat

Voucher na jazdę Audi Q4, zwiedzanie komendy straży pożarnej, wyprawa skiturowa w Beskidy czy oprowadzanie po teatrze z aktorką Orianą Soiką - vouchery na takie i inne atrakcje można wylicytować na aukcjach bielskiej restauracji Chmielowe Podcienia. Dochód z nich trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Krzysztof Łukaszewski, organizator licytacji w Chmielowych Podcieniach. Zdjęcie archiwalne z 2020 roku
Krzysztof Łukaszewski, organizator licytacji w Chmielowych Podcieniach. Zdjęcie archiwalne z 2020 roku · fot. sid


Tę bielską restaurację na starówce prowadzi Pan Krzysztof Łukaszewski, który na rzecz Największej Orkiestry Świata pieniądze zbiera od samego początku. W kwestowanie angażują się także jego syn oraz wnuk. - Na rzecz WOŚP kwestuję od 25 lat, wylicytowałem między innymi jedno z pierwszych złotych serduszek - to była trzecia taka licytacja - przyznaje w rozmowie z naszym portalem.

W swoim lokalu organizuje też coroczne licytacje. W ubiegłym roku zebrano w ten sposób blisko 33 tysiące złotych, do tego doszło jeszcze blisko 12 tysięcy zebranych w puszce pana Krzysztofa.

W licytacjach uczestniczyć można osobiście, a w skrajnych wypadkach również telefonicznie. - W tym roku zgłosiła się osoba z Tajlandii, a w poprzednich latach mieliśmy telefony z Austrii, Stanów Zjednoczonych czy Kanady - mówi właściciel Chmielowych Podcieni.

Tegoroczna aukcja odbędzie się w dniu finału, 28 stycznia. Start o 19:00 w restauracji przy ul. Podcienie 3. Szczegółowe informacje o nagrodach przeznaczonych do licytacji znaleźć można na profilu facebookowym Chmielowych Podcieni.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.