Reklama

Gorce tematy

  • 18 stycznia 2024
  • 19 stycznia 2024
  • wyświetleń: 4664

[FOTO] Jechał pod wpływem, zjechał na przeciwległy pas. Poszkodowanych przewieziono do szpitala

W środę (17 stycznia) w godzinach wieczornych w Czańcu doszło do dwóch groźnych wypadków.

Wypadek na ul. Wojtyły w Czańcu - 17.01.2023 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Po 22:00 na ul. kard. Karola Wojtyły doszło do zderzenia Forda Mondeo i BMW, w wyniku którego pierwszy samochód uderzył w płot posesji i dachował. Jak informuje st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, kierowca Forda był nietrzeźwy (miał 1,5 promila) - zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym BMW, którym kierował 38-latek. Sprawa swój finał będzie mieć w sądzie.

O ile kierujący wyszli z pojazdów samodzielnie, to pomocy potrzebował pasażer Forda. Na miejscu interweniowali bielscy strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, policja oraz Bielskie Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało kierowcę i pasażera Forda do szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Wypadek na ul. Dworskiej w Porąbce - 17.01.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Do innego wypadku doszło dwie godziny wcześniej, o 20:15 na granicy Czańca i Kęt - dokładnie na ulicy Dworskiej w Czańcu. 30-latek Kierujący Fiatem Punto z nieustalonych przyczyn uderzył w drzewo i doznał poważnych obrażeń - między innymi urazu klatki piersiowej. Najprawdopodobniej był trzeźwy, ale ze względu na ten uraz klatki piersiowej niemożliwe było wykonanie badania alkomatem. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy, by śledczy poznali dokładny stan trzeźwości kierowcy w chwili wypadku.

kr / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj