Reklama

Gorce tematy

  • 18 września 2023
  • 23 września 2023
  • wyświetleń: 11538

[WIDEO, FOTO] Bielszczanka zamieszkała w domu "Top Model"! Oczarowała jurorów swoją urodą

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka podjęli najważniejszą decyzję na bootcampie. Jurorzy razem z Seliną Popp wybrali uczestniczki i uczestników 12. sezonu "Top Model". Wśród nich znalazła się Wiktoria Burejza, rodowita bielszczanka obecnie mieszkająca w Kozach!

TVN / Marcin Tyszka
Wiktoria Burejza · fot. TVN / Marcin Tyszka


Wiktoria Burejza ma 21 lat ma doświadczenie w modelingu. Marzyła o udziale w "Top Model", przygotowywała się trzy lata. Wiktoria pojawiła się na castingu w swoim ulubionym garniturze. Jurorzy byli zgodni, że to nie jest odpowiedni strój. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński poprosili, aby zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym.

Wiktoria Burejza
Wiktoria Burejza · fot. TVN / Marcin Tyszka


Marcin zrobił jej kilka zdjęć. Jurorzy zwrócili uwagę na jej urodę oraz pozytywne nastawienie i determinację. Pasją Wiktorii jest także śpiew i taniec, przez dziewięć lat tańczyła w balecie, trenowała też gimnastykę artystyczną.

Loading...


Uczestniczki i uczestnicy programu "Top Model" nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

Program "Top Model" można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20.00 na antenie TVN.

mp / bielsko.info

źródło: TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.