
Gorące tematy
- 25 czerwca 2023
- wyświetleń: 3742
Skomplikowane multiskrzyżowanie, a nie rondo. Poseł pisze do ministra
Poseł Lewicy Przemysław Koperski wystosował interpelację poselską do Ministra infrastruktury dotyczącą skomplikowanego układu drogowego i częstych zdarzeń drogowych zagrażających bezpieczeństwu, które mają miejsce na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, Sarniego Stoku i Kwiatkowskiego przy Rondzie Solidarności. Polityk nawiązał do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w tym miejscu w maju.

Poseł w interpelacji pyta Ministra m.in. o to, czy Ministerstwo lub Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Ruchu Drogowego opracuje i przekaże władzom miasta swoje zalecenia dot. poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na tego typu skomplikowanych skrzyżowaniach.
Poniżej treść interpelacji:


ZOBACZ TAKŻE

Bielscy Urzędnicy z Nowymi Samochodami. Po co wydano ponad milion złotych?

8 czerwcaStarobielski Piknik Historyczny 2025 - zagrają ALIEN & MAJTIS

7 czerwcaUwaga kierowcy - możliwe przerwy w działaniu Systemu ITS w Bielsku-Białej

[WIDEO] MZD instruuje jak jeździć po nowym rondzie w Hałcnowie

Gorący tematKarol Nawrocki Prezydentem RP. Rafał Trzaskowski wygrywa w Bielsku-Białej

Chorwacja pociągiem? Na wakacje dojedziemy z Bielska-Białej zaledwie z jedną przesiadką
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.