bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 maja 2023
  • wczoraj, 15:00
  • wyświetleń: 9647

Stanowski o Janoszek: najlepiej poprowadzony kit w mediach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Krzysztof Stanowski, założyciel Kanału Sportowego, poświęcił najnowszy odcinek swojego programu "Dziennikarskie Zero" karierze Natalii Janoszek z Bielska-Białej. Według znanego dziennikarza kariera bielszczanki to "najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów".

Reklama

stanowski
Stanowski o Janoszek: najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów · fot. Kanał Sportowy


- Co trzeba zrobić w Polsce, żeby stać się gwiazdą? Odpowiadam - trzeba powiedzieć, że jest się gwiazdą. I to naprawdę wystarczy. Ludzie w pewnym momencie wam uwierzą, o ile nie uwierzyli od razu, ponieważ nikt nie byłby tak bezczelny żeby opowiadać o tym, że jest gwiazdą, podczas gdy nią nie jest - mówił Krzysztof Stanowski na wstępie swojego programu.

Krzysztof Stanowski przeanalizował całą karierę Natalii Janoszek i doszedł do wniosku, że bielszczanka nie jest żadną gwiazdą Bollywood, a nagrody, które zdobywa, przyznawane są na nic nieznaczących galach festiwali filmowych, porównując je do "rozdania dyplomów w Domu Kultury w Płońsku".

- Natalia Janoszek jest taką gwiazdą w Bollywood, jak zespół Bayer Full w Chinach, czyli ch... tam! Nikt jej nie zna. Jedno i drugie opiera się na opowieściach, których nikomu nie chciało się sprawdzić - dodaje Krzysztof Stanowski.

Zobaczcie najnowszy odcinek "Dziennikarskiego Zera" w całości poświęcony Natalii Janoszek:

st / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj