bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 28 kwietnia 2023
  • 29 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 9021

[FOTO, WIDEO] Takiego manewru to się nikt nie spodziewał

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 27 kwietnia przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu Żywieckiej z PCK w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. W krasie uczestniczyło łącznie pięć pojazdów. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

ReklamaMoment pierwszej fazy zdarzenia widać na filmie udostępnionym przez kierowcę Suzuki. Jak relacjonował nam mężczyzna, był kompletnie zaskoczony manewrem kierowcy Audi. Zaczął gwałtownie hamować, ale mimo wszystko doszło do niewielkiego kontaktu między pojazdami. Uderzenie nie było mocne ale wystarczyło, by kierowca Audi stracił panowanie nad kierownicą. Przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy ruchu i zderzył się z stojącym przed skrzyżowaniem Nissanem, który został pchnięty na Toyotę, a Toyota dobiła do BMW. Tym sposobem łącznie uszkodzonych zostało pięć samochodów.

Kolizja z udziałem pięciu samochodów na skrzyżowaniu Żywieckiej z PCK w Bielsku-Białej - 27.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uczestnikom udzielono pomocy medycznej. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jak udało się nam ustalić, wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Co było powodem tego, że kierowca Audi wykonał taki, a nie inny manewr? Jak tłumaczył było to spowodowane pomyłką i chwilowym zamyśleniem.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj