bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 kwietnia 2023
  • 3 maja 2023
  • wyświetleń: 7496

Legendarny bar uratowany! "Nie pozwólcie, by pokonała nas inflacja!"

Popularny bar mleczny Pierożek jednak nie zniknie z mapy gastronomicznej Bielska-Białej! Znalazł się przedsiębiorca, który pomoże w utrzymać legendarny lokal.

Reklama

pierożek
Legendarny bar uratowany! "Pierożek" nie zniknie z mapy miasta · fot. bielsko.tv


Oficjalna informacja w tej sprawie została opublikowana na profilu baru Pierożek w mediach społecznościowych. - Obywatelki! Obywatele! Informujemy, że w trosce o mieszkańców miasta oraz ich chęci do wspierania naszego lokalu, pracownic, które nadal będą mogły szykować dla Was kultowe dania, podjęto decyzję o niezamykaniu Baru Pierożek na bielskim Rynku - napisano.

- Jesteśmy gotowi na dalsze realizowanie zamówień od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 18.00, a dzięki waszemu wsparciu i częstych odwiedzinach będziemy mogli się rozwijać, aby nasz lokal i nasza oferta były coraz bardziej atrakcyjne dla mieszkańców Bielska-Białej, jak i odwiedzających miasto turystów - napisali właściciele Pierożka, którzy zaapelowali: "Nie pozwólcie, by pokonała nas inflacja, kosmicznie wysokie ceny energii i drożyzna. Przybywajcie!".

Loading...


Przypomnijmy, pod koniec marca, kiedy właścicielka "Pierożka" ogłosiła, że po 47 latach musi zamknąć legendarny lokal, w sieci zawrzało. Sprawą zajęli się także parlamentarzyści. Teraz okazuje się, że Pierożek nie zamknie się 30 kwietnia, jak było to ogłaszane pod koniec marca, ale nadal będzie działał na bielskim Rynku.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.