bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 18 stycznia 2023
  • 19 stycznia 2023
  • wyświetleń: 13079

Zwłoki 22-latki ujawnione w mieszkaniu. Zatrzymano jedną osobę

We wtorek, 17 stycznia późnym wieczorem w jednym z mieszkań przy ulicy Majakowskiego ujawniono zwłoki 22-letniej kobiety. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Majakowskiego - 17.01.2023
Interwencja służb ratunkowych przy ul. Majakowskiego - 17.01.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Informację o zdarzeniu potwierdziła w rozmowie z portalem bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej. Zgłoszenie policja otrzymała o godzinie 20.23.

Z kolei jak przekazała nam Agnieszka Michulec, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Bielsko-Biała Południe, na miejscu ujawnienia zwłok przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora i technika kryminalistyki. Przyczyny zgonu kobiety ustali sekcja zwłok.

W mieszkaniu był także chłopak 22-latki, który z nią mieszkał - został zatrzymany. To nie on wezwał służby. Na ten moment nie wykluczono udziału osób trzecich w zdarzeniu. Śledztwo prowadzone jest w sprawie, dlatego też obecnie nikt nie usłyszał zarzutów.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.