bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 1 grudnia 2022
  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2500

Ozdoby bożonarodzeniowe na ulicach. Będzie skromniej

Bielsko-Biała stroi się na święta. Jak co roku, ale skromniej niż zazwyczaj, Rynek, ul. 11 Listopada i ul. Ratuszową, plac Ratuszowy, Chrobrego, Wojska Polskiego oraz Wolności ozdobią bożonarodzeniowe dekoracje.

Reklama

Ozdoby bożonarodzeniowe w Bielsku-Białej w 2021 roku
Ozdoby bożonarodzeniowe w Bielsku-Białej w 2021 roku · fot. UM Bielsko-Biała


Nad ul. 11 Listopada są już zamontowane przewiązaki, a w donicach ustawionych na deptaku pojawiły się ozdoby. Lada dzień przy budynku Ratusza stanie sztuczna choinka, w weekend zacznie się montowanie choinki na placu Bolesława Chrobrego. Uroczyste rozświetlenie drzewka odbędzie się w mikołajki - 6 grudnia o godzinie 18.00.

Świąteczną oprawę zyska również przejście podziemne przy ul. Przechód Schodowy. Będą trójwymiarowe, rozświetlone figury - Bolek i Lolek na placu Wolności, sanie z Mikołajem przy moście na ul. 11 Listopada, a Reksio przy schodach przy ul. Norberta Barlickiego.

Na Rynku udekorowana zostanie żywa choinka, pozostałe drzewa tradycyjnie ozdobią światełka, bombki pojawia się też na drzewie na placu Ratuszowym. Dekoracje świąteczne są też w wieżach kwiatowych na ul. Ratuszowej, oraz donicach wzdłuż ul. 11 Listopada na placu przed Teatrem Polskim będą żywe choinki. Choinki świetlne ozdobią też fragment placu Wojska Polskiego.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.