bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 29 listopada 2022
  • 4 grudnia 2022
  • wyświetleń: 5819

"Uwierz w Mikołaja" dostępny tylko w internecie. Nie trafi do kin

We wtorek, 6 grudnia premierę będzie miała komedia romantyczna "Uwierz w Mikołaja". Jednak film nie trafi do kin, ale jedynie do serwisu streamingowego TVP VOD.

Reklama

Plan zdjęciowy filmu "Uwierz w Mikołaja" na bielskim Rynku - 24.01.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


Przypomnijmy, film "Uwierz w Mikołaja" kręcony był w styczniu tego roku między innymi w Bielsku-Białej, Milówce i Goczałkowicach-Zdroju, o czym informowaliśmy w tym artykule. Scenariusz na podstawie bestsellerowej książki Magdaleny Witkiewicz pod tym samym tytułem napisała Ilona Łepkowska. W tej komedii romantycznej zobaczymy wielopokoleniową plejadę polskich aktorów, zaś reżyserką jest - odpowiedzialna m. in. za czwartą część serii Kogel Mogel - Anna Wieczur. Producentem filmu jest MTL MAXFILM.Okazuje się, że film, który pierwotnie miał trafić do kin, będzie dostępny jedynie w serwisie TVP VOD, o czym informuje serwis naekranie.pl. Premierę "Uwierz w Mikołaja" zaplanowano na 6 grudnia. Warto dodać, że samorząd Bielska-Białej współfinansował realizację filmu w formie promocji miasta w kwocie 180 tysięcy złotych - w ostatnim czasie aneksowano umowę w związku ze zmianą sposobu dystrubucji filmu.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.