bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 3 listopada 2022
  • wyświetleń: 6281

[FOTO] Nocny pożar restauracji przy ulicy Mickiewicza

Trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji zadysponowano minionej nocy na ulicę Mickiewicza w Bielsku-Białej. Według zgłoszenia w jednej z restauracji wybuchł pożar.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Mickiewicza w Biesku-Białej - 2.11.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Jakub


Zgłoszenie o zadymieniu w lokalu gastronomicznym służby ratunkowe otrzymały około godziny 23.30. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren akcji. Za pomocą sprzętu burzącego ratownicy otworzyli okno od strony ulicy Mickiewicza. Zabezpieczeni w linie gaśniczą i aparaty ODO strażacy weszli do środka, podali jeden prąd wody na palące się elementy wyposażenia kuchni, po czym wyciągnęli je na zewnątrz i przelali wodą.

Następnie przystąpiono do wietrzenia oraz sprawdzenia stężenia w lokalu dwutlenku węgla, sprawdzono także mieszkania znajdujące się nad lokalem gastronomicznym. Na tym działania zakończono. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych. Udało się uratować mienie o wartości 500 tysięcy złotych.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.