bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 27 października 2022
  • 1 listopada 2022
  • wyświetleń: 4888

Znów bez przeszkód możemy pomknąć na Katowice ulicą Warszawską

To dobra wiadomość dla bielskich kierowców. Od 31 października można bez przeszkód jeździć ulicą Warszawską na jezdni w kierunku stolicy województwa śląskiego.

Reklama

Warszawska
Znów bez przeszkód możemy pomknąć na Katowice ulicą Warszawską · fot. MZD


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że 31 października zostanie przywrócony Ruch na ul. Warszawskiej - na jezdni w kierunku Katowic został przywrócony 31 października.

- Natomiast ruch w kierunku centrum, jeszcze przez kilka dni, odbywać się będzie jednym pasem, z uwagi na konieczność wykonania prac rozbiórkowych istniejących przewiązek - informowali przedstawiciele MZD.

Jak dodawali bielscy drogowcy, "w celu minimalizacji utrudnień, w ramach zmiany organizacji ruchu, zostanie również przywrócony ruch na ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego".

- Zmiana będzie miała charakter krótkotrwały, gdyż już w pierwszym kwartale 2023 roku planowana jest rozbudowa ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego, która wiąże się z całkowitym wyburzeniem istniejącego wiaduktu - wyjaśniają pracownicy MZD.

raz / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.