bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 18 października 2022
  • 23 października 2022
  • wyświetleń: 3675

Utrudnienia na popularnych szlakach w Lipniku i Straconce

Nadleśnictwo Bielsko poinformowało o utrudnieniach, które mogą wystąpić na popularnych szlakach górskich w Lipniku, Straconce oraz Bystrej.

Reklama

Lipnik: utrudnienia na popularnym szlaku. Pozyskują drewno
Lipnik: utrudnienia na popularnym szlaku. Pozyskują drewno · fot. Nadleśnictwo Bielsko


- Od 18 października do 30 listopada na terenie leśnictwa Lipnik, w rejonie czerwonego szlaku Straconka - Porąbka, na odcinku Groniczki - Przełęcz U Panienki, będą prowadzone prace związane z pozyskaniem drewna - możemy przeczytać w komunikacie Nadleśnictwa Bielsko.

Nadleśnictwo poinformowało również, że od 20 października do 30 listopada na terenie leśnictwa Straconka, w rejonie niebieskiego szlaku na przełęczy Przegibek, także będą prowadzone "prace związane z pozyskaniem drewna".

Turyści utrudnień muszą spodziewać się też w leśnictwie Bystra. - W związku z prowadzonymi pracami z zagospodarowania lasu, w październiku i listopadzie mogą wystąpić utrudnienia na szlaku zielonym na odcinku leśniczówka - Kołowrót, oraz szlaku żółtym na gazopas - Kołowrót (z przełęczy Kołowrót w stronę Cygańskiego Lasu). Istnieje możliwość obejścia tras wyznaczonymi szlakami alternatywnymi - dodaje Nadleśnictwo Bielsko.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.