bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 października 2021
  • wyświetleń: 1389

Niebawem poznamy wykonawcę modernizacji parku za Ratuszem

Będzie wycinka drzew i nowe nasadzenia, pojawi się monitoring i altana, a pomniki doczekają się renowacji. Miasto przygotowuje się do modernizacji parku za Ratuszem.

park za ratuszem
Niebawem poznamy wykonawcę modernizacji parku za Ratuszem · fot. materiały przetargowe


Zainteresowane firmy mogą składać wnioski do opublikowanego przez bielski magistrat zamówienia na roboty budowlane w zakresie modernizacji parku za Ratuszem w Bielsku-Białej.

Zamówienie obejmuje m.in. roboty przygotowawcze i zabezpieczające; roboty rozbiórkowe i demontażowe; usunięcie drzew i wykonanie nasadzeń zastępczych; roboty w zakresie instalacji elektrycznej, teletechnicznej: budowa oświetlenia zewnętrznego, kanalizacji kablowej, instalacji elektrycznej altany oraz systemu monitoringu CCTV czy roboty w zakresie wykonania nawierzchni drogowych i pieszych.

park za ratuszem
Koncepcja modernizacji parku za Ratuszem · fot. materiały przetargowe


Wykonawca zobowiąże się także do wykonania przekryć wejść do szczeliny przeciwlotniczej oraz bunkra, wykonania robót w zakresie wykonania i montażu elementów małej architektury, w tym altany żeliwnej, wykonanie nasadzeń roślinności renowację i przeniesienie Pomnika Przyrody - głazu narzutowego, a także renowację istniejącego Pomnika Konfederatów Barskich.

Oferty można składać do 25 października.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.