bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 13 sierpnia 2021
  • 15 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3423

Do końca wakacji drogowy bubel zniknie z ul. Żywieckiej

Jeszcze przed końcem wakacji MZD zmieni organizację ruchu na ul. Żywieckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Górską. O potrzebie korekty organizacji ruchu na omawianym skrzyżowaniu Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informował już kilkakrotnie.

Skrzyżowanie Górskiej z Żywiecką będzie przeprojektowane
Do końca wakacji drogowy bubel zniknie z ul. Żywieckiej · fot. MZD Bielsko-Biała


- Drogowcom zależy na poprawie bezpieczeństwa, a nawyki kierowców i niepoprawne zachowania na skrzyżowaniu ulic Żywieckiej i Górskiej prowadziły do niebezpiecznych sytuacji i tworzenia się zatorów w tym miejscu. Stąd decyzja o przeprowadzeniu zmiany organizacji ruchu. Kierowcy skręcający z ul. Żywieckiej w kierunku Międzybrodzia nie będą już musieli zjeżdżać, jak dotąd, z lewego pasa - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Do końca wakacji drogowy bubel zniknie z ul. Żywieckiej
Do końca wakacji drogowy bubel zniknie z ul. Żywieckiej · fot. MZD Bielsko-Biała


MZD otrzymał już pozytywną opinię policji, a także uzyskał formalne zatwierdzenie z Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Rozwiązanie zostanie wprowadzone przed końcem trwających wakacji.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.