bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Najpopularniejsze

  • 13 marca 2021
  • wyświetleń: 12007

75-letni rowerzysta uratowany dzięki natychmiastowej reakcji policjantów!

Dziś około południa policjanci patrolujący teren bielskich Błoni zauważyli 75-letniego rowerzystę, który nagle upadł. Po dotarciu do mężczyzny stróże prawa stwierdzili u niego brak funkcji życiowych. Po reanimacji 75-latka udało się uratować.

Policja, radiowozy
50-letni rowerzysta uratowany dzięki natychmiastowej reakcji policjantów! · fot. Nadesłane przez czytelnika / Mariusz


Dziś około południa na terenie bielskich Błoni stróże prawa zauważyli 75-letniego rowerzystę jadącego ścieżką, który nagle zachwiał się i przewrócił. Po przybiegnięciu do mężczyzny policjanci stwierdzili u mężczyzny brak funkcji życiowych. Rozpoczęli oni reanimację, również przy pomocy przenośnego defibrylatora (AED), dzięki czemu mężczyzna odzyskał funkcje życiowe.

Mężczyznę reanimowali funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Policji z Bielska-Białej, którzy na terenie Błoni prowadzili działania związane z bezpieczeństwem. Policjanci zaopiekowali się 75-latkiem do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

sid, mp / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.