Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 30 grudnia 2019
  • 31 grudnia 2019
  • wyświetleń: 7529

Zostań królem lub królową Klimczoka. Rusza nowe wyzwanie

1 stycznia rusza czwarte wyzwanie na królową/króla Klimczoka. Inicjatywa powstała dzięki lokalnym miłośnikom gór i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób.

klimczok
widok ze szczytu Klimczoka


Głównym celem akcji jest popularyzacja ruchu na świeżym powietrzu, wyciągnięcie ludzi z domu oraz pokazanie piękna gór zwłaszcza zimą. Do tej pory w wyzwaniach wzięło udział ponad 1000 osób na okoliczne szczyty były zdobyte kilka tysięcy razy przemierzając w sumie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Dla wielu osób było to pierwsze zimowe wyjście w góry.

Zadaniem każdego uczestnika jest siłą własnych mięśni i woli zdobyć szczyt Klimczoka z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Ten kto zrobi to największą ilość razy w miesiącu otrzymuje tytuł królowej/króla Klimczoka (z zastrzeżeniem, że każdy może zdobyć szczyt maksymalnie raz dziennie).

klimczok
widok ze szczytu Klimczoka


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dzięki wsparciu wielu firm i organizacji można poza dobrą kondycją wygrać nagrody.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1195695310619640/

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.