Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 9 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3717

[FOTO] Zderzenie dwóch ciężarówek na S1 w Rybarzowicach. Utrudnienia!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 grudnia około godziny 6:30 na drodze ekspresowej S-1 w Rybarzowicach. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Choć wszystko wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kraksa na S-1 w Rybarzowicach - 9.12.2019 · fot. Bielskie Drogi


Okoliczności kraksy ustalają policjanci z bielskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że kierowca ciężarowego Volvo z naczepą zatrzymał się na poboczu. Przyczyną postoju był prawdopodobnie wystrzał koło w naczepie, która częściowo wystawała na prawy pas ruchu. Kierowca ciężarowego Mercedesa zahaczył o tył wystającej na prawy pas naczepy. Uderzenie doszczętnie zniszczyło kabinę ciężarowego Mercedesa i naczepę Volvo. Na jezdnię rozsypało się wiele elementów. Droga w stronę Bielska-Białej była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Kierowcy stojący w korku utworzyli wzorowy korytarz ratunkowy, który umożliwił służbom sprawny dojazd na miejsce zdarzenia.

Po uprzątnięciu jezdni z rozrzuconych elementów, ruch został przywrócony prawym pasem. Oba pojazdy muszą zostać odholowane przez pomoc drogową. Usuwanie wraków może potrwać kilka godzin. Pełnego otwarcia drogi można spodziewać się dopiero przed godziną 12:00.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.