Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 4 grudnia 2019
  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 7038

[WIDEO] Ruszył już nowy sezon narciarski na Białym Krzyżu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Dobra wiadomość dla miłośników sportów zimowych! W czwartek, 5 grudnia został otwarty nowy sezon narciarski na Białym Krzyżu w Szczyrku.

Loading...


Godziny otwarcia:Poniedziałek - Czwartek
  • Czynne od 9.00 do 19.00


Piątek
  • Czynne od 9.00 do 20.00


Sobota - Niedziela
  • Czynne od 8.00 do 20.00


cennik biały krzyż


Kompleks narciarski „Biały Krzyż” znajduje się w Szczyrku na Przełęczy Salmopolskiej (934 m n.p.m.) znanej również pod nazwą Biały Krzyż. Jest to jeden z zakątków w Beskidach, gdzie najdłużej leży śnieg. Na miejscu znajdują się 2 wyciągi narciarskie: Wyciąg orczykowy „Biały Krzyż” - długość trasy ok. 300 m, Wyciąg talerzykowy „Bartuś” - długość trasy ok. 200 m. Wyciągi są ratrakowane, oświetlone i dośnieżane.

Trasy zjazdowe są przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z nartami czy snowboardem, jak i tych które już jeżdżą. Turystom oferuje się również usługi wykwalifikowanych instruktorów, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, pokoje gościnne oraz bazę gastronomiczną. Obok trasy narciarskiej znajduje się również miejsce, gdzie można poślizgać się na sankach czy ulepić bałwana.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.