Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 25 lipca 2019
  • 29 lipca 2019
  • wyświetleń: 11617

[FOTO, WIDEO] Bielsko-Biała przeciw przemocy na pl. Chrobrego

W sobotę o godzinie 12.00 na placu Bolesława Chrobrego odbyła się manifestacja "Bielsko-Biała przeciw przemocy". Wydarzenie zgromadziło około 100 osób. Część z nich przyszła z transparentami. Nie było zakłócenia ładu i porządku publicznego.

Bielsko-Biała przeciw przemocy - 27.07.2019 · fot. sid / bielsko.info


- Inspiruje nas odwaga i entuzjazm uczestników i uczestniczek Pierwszego Marszu Równości w Białymstoku. Wybuch nienawiści i brutalności, do którego tam doszło, jest dla nas nie do przyjęcia - informują organizatorzy pikiety, prywatne osoby.

Loading...


- Nie chcemy aby podobna sytuacja spotkała w naszym mieście kogokolwiek, niezależnie od orientacji seksualnej, wyznania, czy koloru skóry. Nie chcemy, aby ludzie dotknięci tak potworną przemocą poczuli się osamotnieni. Zbieramy się, bo chcemy pokazać solidarność, zademonstrować, że nie godzimy się na agresję wobec jakiejkolwiek grupy społecznej - dodają organizatorzy.

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.