Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 24 lipca 2019
  • 7 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 25148

Tour de Pologne w Bielsku-Białej - utrudnienia na ulicach miasta

Za nami:

7 sierpnia ulicami Bielska-Białej przejadą uczestnicy V etapu 76. Tour de Pologne. Tego dnia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

tour de pologne
Tour de Pologne na ulicach Bielska-Białej. Utrudnienia od samego rana · fot. bielsko.info


Etap rozpocznie się w Wieliczce, a meta wyścigu zostanie zorganizowana na wysokości terenów ZIAD przy al. Armii Krajowej (przejazd kolumny reklamowej i kolarzy na terenie Bielska-Białej w ramach wyścigu przewiduje się pomiędzy godzinami 15:40 - 16:40).

Tego dnia, równolegle do dużego Tour de Pologne, dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie Mini Tour de Pologne pod nazwą Kinder+Sport, którego pętla o długości 4,6km prowadzić będzie ulicami: al. Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną.

7 sierpnia od godz. 11:00 do godz. 17:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Górska, Żywiecka, Przędzalnicza, ks. Jana Kusia, Partyzantów, al. gen. Władysława Andersa, al. Armii Krajowej, Karbowa, Kolista.

tour de pologne


W dniu 7.08.2019 r. nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na następujących odcinkach al. Armii Krajowej:
  • od godziny 4:30 - 6:00 odcinek od skrzyżowania z ul. św. Andrzeja Boboli do ul. Gościnnej;
  • od godziny 4:30 - 22:00 na odcinku od ronda (skrzyżowanie z ul. Gościnną) do ronda (skrzyżowanie z ul. Karbową).


Ponadto ulice: Gościnna, Karbowa, Kolista (od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej) będą zamknięte dla ruchu pojazdów pomiędzy godzinami 11:00 - 17:00. W związku z powyższym wjazd na parkingi przy ul. Karbowej możliwy będzie do godz. 11:00 ulicami Kolistą i Karpacką.

tour de pologne


Policjanci oraz służby organizatora, w celu zapewniania bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy. Podany czas utrudnień ze względu na specyfikę imprezy (dynamicznie przemieszczający się peleton) może ulec zmianie. Całkowite zamknięcie trasy przejazdu (poprzeczne oraz podłużne w stronę kolumny kolarskiej) nastąpi na około 1 godzinę przed przejazdem pilota głównego wyścigu. Policja zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia ruchu z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa uczestników Tour de Pologne.

W zakresie komunikacji publicznej informujemy, że autobusy obsługujące linie krzyżujące się z trasą wyścigu będą kursować bez zmian do momentu całkowitego ich zamknięcia przez policję. W momencie zatrzymania autobusów, dopuszcza się opuszczenie ich przez pasażerów lub oczekiwanie na kontynuację jazdy.

75. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 8.08.2018
75. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 8.08.2018 · fot. www.bielsko360.pl


Linie komunikacyjne, których trasa częściowo pokrywa się z przejazdem wyścigu kolarskiego na czas wyłączenia z ruchu poszczególnych ulic będą skrócone do przystanków, na których istnieje możliwość zawrócenia i wykonania kursu powrotnego.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej prosi, aby korzystanie z wymienionych dróg w podanych godzinach utrudnień ograniczyć do niezbędnego minimum wybierając trasy alternatywne.

Tour de Pologne na ulicach Bielska-Białej  Utrudni

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.