bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 22 grudnia 2018
  • wyświetleń: 12746

[FOTO] Wypadek na Bystrzańskiej. 23-latka na stole operacyjnym!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotni wieczór przy ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości posesji 110 zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Wypadek na Bystrzańskiej - 22.12.2018 · fot. Bielskie Drogi


Zawiniła kobieta prowadząca Mazdę 323, która poruszała się w stronę centrum Bielska-Białej. Na łuku drogi utraciła ona panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i sunąc prawym bokiem do kierunku jazdy, zderzyła się czołowo z Fordem C-Max jadącym w przeciwnym kierunku. W skutek zderzenia kierująca Mazdą została uwięziona we wraku pojazdu.

Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi wydostali poszkodowaną z pojazdu. 23-letnia mieszkanka Koniakowa trafiła do szpitala. Doznała ona ciężkich obrażeń ciała i jak dowiedział się nasz portal, trafiła prosto na stół operacyjny. Jej obrażenia są poważne, jednak szczęśliwie nie ma zagrożenia życia. Pozostali uczestnicy wyszli z kraksy bez poważniejszych urazów.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ruch przy ulicy Bystrzańskiej był wstrzymany. Utrudnienia trwały półtorej godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj