bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 14 grudnia 2018
  • wyświetleń: 14735

Poznaliśmy harmonogram i logo MŚ U-20. W Bielsku-Białej 8 meczów!

Na nieco ponad pięć miesięcy przed rozpoczęciem tego wydarzenia FIFA i Lokalny Komitet Organizacyjny odsłoniły oficjalne logo imprezy i jej terminarz. Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zostanie rozegranych osiem spotkań, w tym ćwierćfinał turnieju!

ReklamaKażde z sześciu miast będzie gościło co najmniej siedem spotkań. Mecz otwarcia i finał odbędzie się w Łodzi, a Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin i Tychy będą arenami co najmniej dwóch spotkań z udziałem jednego z najwyżej rozstawionych zespołów.

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zostaną rozegrane mecze grupy D i grupy F, mecz 1/8 oraz ćwierćfinał. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę 24 maja o godzinie 20.30. Ostatnim spotkaniem Mistrzostw Świata U-20 w Bielsku-Białej będzie ćwierćfinał. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę 8 czerwca o godzinie 20.30.

mistrzostwa świata
Logo Mistrzostw Świata U-20


Harmonogram meczów MŚ U-20 w Bielsku-Białej:
24 maja, godz. 20.30 - D3 vs D4
25 maja, godz 18.00 - F1 vs F2
27 maja, godz. 20.30 - D4 vs D2
28 maja, godz. 18.00 - F1 vs F3
30 maja, godz. 20.30 - D2 vs D3
31 maja, godz. 20.30 - F4 vs F1
4 czerwca, godz. 20.30 - 1/8
8 czerwca, godz. 20.30 - 1/4

harmonogram


Poza Polską, na turniej zakwalifikowały się jeszcze następujące zespoły: AFC: Japonia, Korea Południowa, Katar i Arabia Saudyjska, Concacaf: Honduras, Meksyk, Panama i USA, OFC: Nowa Zelandia i Tahiti, UEFA: Francja, Włochy, Norwegia, Portugalia i Ukraina.

Uczestnicy ze stref CAF I CONMEBOL będą znani przed losowaniem, które odbędzie się 24 lutego w Gdyni. Zaraz potem fani z całego świata będą mogli kupować bilety na finały, dostępne na FIFA.com.

- Przyznanie nam organizacji tak fantastycznego turnieju, to dowód wielkiego zaufania, jakim obdarzyła nas największa organizacja futbolu na świecie. Jesteśmy dla całej społeczności piłkarskiej na naszym globie wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. Jestem przekonany, że nasze wspaniałe Miasta Gospodarze: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin, Łódź i Tychy - staną na wysokości zadania i wspólnie zorganizujemy turniej, z którego wszyscy będziemy dumni - poinformował Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.