Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 22 grudnia 2017
  • 24 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9415

Brak lekarzy! Przez 3 miesiące Izba Przyjęć Centrum Onkologii nieczynna!

Brak lekarzy jest bezpośrednią przyczyną czasowego zawieszenia działalności Izby Przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej na okres 3 miesięcy (do końca 2017 r. Izba Przyjęć będzie funkcjonowała na dotychczasowych zasadach).

bco bielsko, szpital miejski
Przez 3 miesiące Izba Przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii będzie nieczynna! · fot. onkologia.bielsko.pl


- 80 zł za godzinę pracy lekarza specjalisty okazało się być zbyt niską stawką, czego konsekwencją jest brak jakichkolwiek ofert lekarzy w konkursie ogłoszonym na dyżury lekarskie w Izbie Przyjęć BCO-SM, którego termin rozstrzygnięcia upłynął 21 grudnia - informuje dyrekcja Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Jednocześnie informujemy, że położnictwo ma pełną obsadę lekarską i bez zmian będzie przyjmować pacjentki do porodu po 1 stycznia. Informacja o dostępności do świadczeń zdrowotnych po 1 stycznia zostanie podana do publicznej wiadomości najpóźniej do 29 grudnia, tj. po spotkaniu z lekarzami, które odbędzie się w siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej 28 grudnia.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.