Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 12 grudnia 2017
  • wyświetleń: 17670

[ZDJĘCIA] Drzewo spadło na autobus PKS i samochód osobowy!

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło chwilę przed godziną 6:00 na ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej. Silny wiatr przewrócił solidne drzewo, które spadło na samochód osobowy i autobus PKS. Jedna osoba została ranna.

Drzewo spadło na samochód osobowy i autobus PKS - 12.12.2017 · fot. Mr Szakal


Do zdarzenia doszło na ul. Piastowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Karłowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga na tę chwilę (godzina 6:15) jest całkowicie nieprzejezdna. Strażacy usuwają potężny konar drzewa z jezdni. Na miejsce zdarzenia udaje się ciężki holownik pomocy drogowej i laweta. Trzeba uprzątnąć uszkodzone pojazdy. Droga była zablokowana do godziny 7:10, ale należy spodziewać się dalszych utrudnień do godziny 8:00 w związku z pracą pomocy drogowej przy uszkodzonym autobusie.

Szalejący Halny nie odpuszcza. Strażacy i policjanci apelują do mieszkańców żeby w miarę możliwości pozostać w swoich domach. Wiatr według prognoz ma zelżeć w godzinach przedpołudniowych.

Miejsce zdarzenia, ul. Piastowska

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.