Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 10 grudnia 2017
  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 23492

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w Wieszczętach koło Jasienicy

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielę około godziny 13:20 w Wieszczętach niedaleko Jasienicy. Rozpędzony samochód roztrzaskał się o betonowy przepust. Nie żyje pasażer. Kierowca był pijany.

Tragiczny wypadek w Wieszczętach - 10.12.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 27-letni kierowca Alfy Romeo 147 jechał główną drogą przez Wieszczęta. Samochód poruszał się z ogromną prędkością. Na wysokości posesji 135, mężczyzna utracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód uderzył w betonowy przepust.

Kierowca opuścił pojazd z pomocą świadków i okolicznych mieszkańców. Pasażer pojazdu został zakleszczony wewnątrz wraku. Nie dawał żadnych oznak życia. Żeby wydobyć go z rozbitego pojazdu, niezbędna okazała się interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym. Trwająca kilkadziesiąt minut reanimacja nie przyniosła żadnych rezultatów. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych młodego mężczyzny, którego wiek na chwilę obecną nie jest znany.

Kierowca z ogólnymi potłuczeniami w stanie ogólnym dobrym, trafił do szpitala. Pierwsze badanie alkomatem dało wynik blisko dwóch promili.

Przybliżone miejsce zdarzenia, Wieszczęta (pow. bielski)

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.