Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 8 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5607

[ZDJĘCIA] Mikołaje na motocyklach odwiedzili dzieci specjalnej troski

Członkowie Stowarzyszenia Bielscy Motocykliści z okazji Mikołaja wybrali się w odwiedziny z prezentami do specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego w Bielsku-Białej.

Mikołaje na motocyklach odwiedzili dzieci specjalnej troski - 7.12.2017 · fot. Bielscy Motocykliści


Trzy lata temu członkowie stowarzyszenia Bielscy Motocykliści, nawiązali współpracę z ośrodkiem poprzez chęć zorganizowania zajęć z mechaniki motocyklowej dla młodych wychowanków. Od tamtej pory członkowie stowarzyszenia cyklicznie organizują dzień dziecka oraz Mikołajki dla dzieci specjalnych.

W tym roku z pomocą fundacji Pomaluj Mój Świat, zorganizowali Mikołajki dzięki środkom zebranym poprzez odpisanie 1% podatku.

Motocykliści wraz z Mikołajem nie przestraszyli się warunków na drogach i odwiedzili dzieci na motocyklach, wręczając im paczki z słodyczami oraz przekazując im konsolę do gier.

Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści po zakończeniu sezonu nie śpi!
W ubiegły weekend odbyła się premiera charytatywnego kalendarza. Dochód zostanie przekazany na zakup wózka dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Łukasza.

Loading...

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.