Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 3 grudnia 2017
  • wyświetleń: 11636

[ZDJĘCIA] Atak zimy na Podbeskidziu! Na drogach ślisko, kolizja za kolizją

W niedzielę około godziny 16:00 w całym regionie zaczął padać drobny śnieg, który pokrzyżował szyki zarówno kierowcom jak i służbom miejskim. Doszło do wielu drobnych stłuczek i poważnie wyglądających kolizji.

zima, droga, ślisko
Kolizja na rogu Szerokiej i Bystrzańskiej - 03.12.2017 · fot. bielsko.info


W niedzielę od godziny 16:00 na bielskich drogach doszło już do kilkunastu kolizji. Padający śnieg osadza się na mokrej nawierzchni i tworzy niebezpieczną mieszankę lodu ze śniegiem. Największe problemy są na Przełęczy Przegibek, gdzie pod naporem mokrego śniegu łamią się drzewa. Bardzo poważne problemy odnotowano również na wyjeździe z Bielska-Białej w stronę Szczyrku, gdzie ciężkie samochody mają problem z pokonaniem podjazdu pod tzw. piekiełko.

dachowanie, zima, wypadek
Dachowanie na ulicy Mazańcowickiej w Komorowicach - 03.12.2017, godz. 19:00 · fot. bielsko.info


Około godz. 19:00 na ulicy Mazańcowickiej w Komorowicach dachowała Toyota Yaris. Jedna osoba została lekko rana. Na miejscu interweniowały wszystkie służby. Droga była całkowicie zablokowana.

Loading...


Loading...


Loading...

ups, sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.