
Gorące tematy
- 6 listopada 2017
- wyświetleń: 14207
Chciał odebrać sobie życie, skacząc z wiaduktu kolejowego
Dzięki reakcji policjantów z bielskiej drogówki i komisariatu IV nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna wszedł na wiadukt kolejowy przy ul. PCK, a następnie przeszedł na zewnętrzną stronę barier i groził, że skoczy. Był nietrzeźwy. Został już otoczony opieką lekarską.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Bielsku-Białej na ul. PCK. 20-latek stał po zewnętrznej stronie barier na wiadukcie kolejowym i krzyczał, że popełni samobójstwo. Jedną ręką przytrzymywał się pobliskiej latarni. Upadek z wysokości kilku metrów na betonowe podłoże zagrażał jego życiu. Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci z drogówki i komisariatu IV. Na miejsce wezwano też straż pożarną i pogotowie ratunkowe.
Po trwające ponad 20 minut rozmowie z mężczyzną, policjanci zdołali go przekonać, żeby przeszedł na drugą stronę barier, gdzie będzie bezpieczny. Szybko go obezwładniono i przekazano w ręce lekarzy. Badanie stanu trzeźwości 20-latka dało wynik blisko promila alkoholu. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
ZOBACZ TAKŻE

Bielscy policjanci uratowali kobietę chcącą popełnić samobójstwo

Samobójstwo w Bielsku-Białej. Nie żyje 25-letni mężczyzna

Gorący temat19-latek postawił na nogi wszystkie służby. Wstrzymano pociągi i ruch na obwodnicy

Myślała o samobójstwie, ale wezwała pomoc. Akcja służb przy "Stalowniku"

Policyjny pies Cezar pomógł odnaleźć zaginionego 84-latka z Bielska-Białej

Zatrzymany za wieloletnie znęcanie się nad żoną - dramat trwał niemal dekadę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.