bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 listopada 2016
  • wyświetleń: 4531

Jeden z najlepszych amp fubolistów trafił do Kuloodpornych!

W sezonie 2017 w barwach Kuloodpornych Bielsko-Biała występować będzie 19-letni Bartosz Łastowski, czyli jeden z najlepszych amp futbolistów na świecie. Młody Reprezentant Polski przeszedł do Bielska-Białej z Gryfu Szczecin.

kuloodporni
Jeden z najlepszych amp fubolistów trafił do Kuloodpornych · fot. Bartłomiej Budny


O zaangażowanie Bartosza Łastowskiego zabiegał również klub Osmanlispor, który jest aktualnym Mistrzem Turcji, czyli najmocniejszej ligi na świecie. Ostatecznie Łastowski zdecydował się dołączyć do naszego zespołu, ze względu na możliwość rozwoju sportowego. Transfer sprawi, że będziemy mogli jeszcze skuteczniej promować amp futbol w regionie.

Pomimo młodego wieku ma już na koncie kilka sukcesów:
  • 36 goli i 13 asyst w 50 meczach Reprezentacji Polski,
  • Piłkarz sezonu 2016 Amp Futbol Ekstraklasy,
  • Król strzelców międzynarodowego turnieju Amp Futbol Cup 2016,
  • Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2015 w barwach Gryfu Szczecin,
  • IV miejsce na Mistrzostwach Świata - Meksyk 2014.


Kuloodporni Bielsko-Biała to 5. zespół Amp Futbol Ekstraklasy w sezonie 2016. Jest to zarazem najmłodszy klub w Polsce, który dzięki dynamicznemu rozwojowi, zaledwie w 3 lata od powstania, pragnie włączyć się w walkę o Mistrzostwo Polski w sezonie 2017. Priorytetem na najbliższe miesiące jest dla nich rozbudowa sekcji juniorskiej, która na ten moment liczy dwóch 12-latków i jest jedyną tego typu klubową sekcją w Polsce.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.