bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 grudnia 2015
  • 22 grudnia 2015
  • wyświetleń: 7326

Komendant straży złożył dymisję!

Już kilka tygodni temu komendant straży miejskiej w Bielsku-Białej złożył na ręce prezydenta dymisję. Dotychczasowe obowiązki Mirosława Tronkowskiego przejął jego zastępca.

komendant tronkowski
Mirosław Tronkowski był od 5 lat komendantem straży miejskiej · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


- Potwierdzam, że komendant złożył dymisję - powiedział nam dzisiaj Tomasz Ficoń. Rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej nie chce mówić jaka była przyczyna dymisji, lecz trudno nie połączyć tego faktu z publikacją tygodnika "NIE", o której pisaliśmy w artykule "Mocne zarzuty dla komendanta".

Dotychczasowy szef straży miejskiej złożył wypowiedzenie podczas zwolnienia lekarskiego. - Gdy komendant wróci ze zwolnienia, zostanie mu wręczone wypowiedzenie. Teraz nie możemy tego zrobić. Dopiero wówczas zostanie zorganizowany konkurs na stanowisko komendanta straży miejskiej - dodaje Tomasz Ficoń.

Mirosław Tronkowski od 10 maja 2010 roku pełnił funkcję komendanta straży miejskiej w Bielsku-Białej. Wcześniej przez 26 lat pracował w policji.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.