bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 30 sierpnia 2013
  • 1 września 2013
  • wyświetleń: 7840

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2013 - zapowiedź

wakacje 2010
"Dziewczyny w kapeluszach" · fot. Patrycja Głowacka / Czechowice-Dziedzice
Spędziłeś tegoroczne lato w niezwykłym miejscu i upamiętniłeś to na zdjęciu? Chcesz je pokazać, a przy okazji wygrać tysiąc złotych? W niedzielę (8 września) rozpoczęły się pierwsze eliminacje konkursu na "Najlepsze zdjęcie z wakacji 2013"!

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. W pierwszym etapie odbędzie się pięć tygodniowych eliminacji, a następnie wielki finał.

Do każdej eliminacji, spośród nadesłanych zdjęć, wybierzemy maksymalnie 50 fotografii. Z każdej eliminacji osiem najpopularniejszych zdjęć wybranych przez internautów oraz dwa wybrane przez nas, przejdzie do wielkiego finału. W finale najlepsze zdjęcie wybiorą internauci.

Nagrodą główną jest tysiąc złotych. Autor zdjęcia, które zajmie drugie miejsce otrzyma 500 zł, a trzecie miejsce premiujemy kwotą 300 zł.

Pierwsze eliminacje rozpoczną się w niedzielę 8 września. Zachęcamy do przesyłania zdjęć. Jakie zdjęcie wybrać do konkursu? - prezentujemy galerię zdjęć z wakacyjnego konkursu organizowanego w 2012 roku.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.