bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 10 marca 2023
  • wyświetleń: 2875

TVN mówił "dzień dobry" z Szyndzielni

Prognoza pogody TVN z Szyndzielni - 10.03.2023 · fot. Kolej Linowa Szyndzielnia
Widzowie telewizji TVN mogli obejrzeć w piątek, 10 marca rano prognozę pogody wprost z Bielska-Białej. Wejścia na żywo prowadził popularny prezenter tej stacji, Tomasz Zubilewicz.

- Ten piękny dzień rozpoczęliśmy od prognozy pogody z Kolejki Linowej na Szyndzielnię! Pan Tomasz Zubilewicz i ekipa z programu Dzień Dobry TVN przyjechała dzisiaj do miasta Bielsko-Biała na realizację programu TV. Kto wstał rano to pewnie widział o godzinie 8.00 poranną zapowiedź pogody z wagonika Kolei Linowej na Szyndzielni, która w tym roku obchodzi swoje 70-te urodziny - napisała w mediach społecznościowych Kolej Linowa Szyndzielnia.

Loading...


Kolejne wejście na żywo zrealizowano z wieży widokowej na Szyndzielni. - Mogliśmy się pochwalić piękną panoramą miasta i okolic oraz nawet widokiem na Tatry - dodał obiekt w swoim wpisie.

Warto dodać, że to nie pierwsza wizyta telewizji w Bielsku-Białej w ostatnich miesiącach. Atrakcje naszego miasta mogliśmy zobaczyć także w lutym w TVP2 - portal bielsko.info pisał o tym w artykule "Bielskie atrakcje w TVP. Mogły je zobaczyć miliony widzów".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.