bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 22 lutego 2023
  • wyświetleń: 4091

Hamaki wśród drzew. Na bielskim osiedlu powstał nowy park

Na bielskim osiedlu powstał nowy park. To inwestycja z BBOB - 21.02.2023 · fot. Facebook / Zróbmy Leśny Park przy Kamienickiej
Realizacja kolejnej inwestycji w ramach Bielsko-Bialskiego Budżetu obywatelskiego stała się faktem. Leśny Park przy ul. Kamienickiej, bo o nim mowa, jest gotowy!

O zakończeniu inwestycji poinformowano w mediach społecznościowych. - Można już spacerować i korzystać! Wszystkie prace przeprowadzono zgodnie z planem. Mamy tu ławki, hamaki, huśtawki, coś do wspinania i zjeżdżalnię... Jestem bardzo zadowolona z efektu! Jest też sporo błota ale już niedługo wiosna i mam nadzieję, że ożywi się to miejsce - możemy przeczytać w mediach społecznościowych projektu.

Teren w najbliższym czasie zostanie uporządkowany z pozostałych śmieci, które gromadziły się tu od lat. Jak poinformowano, zieleń będzie pod opieką bielskiego samorządu. Wykonawca dokona ewentualnych poprawek i dosypie podłoże na ścieżki.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.