bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 939

Muzycznie i na wesoło w domach pomocy społecznej

Muzycznie i na wesoło w domach pomocy społecznej · fot. Dom Kultury w Wapienicy
Muzycznie i "na wesoło"! Teatr Seniora "Oj tam, oj tam..." oraz grupa wokalna RETRO odwiedzają Domy Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.

7 Listopada Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej odwiedził Teatr Seniora "Oj tam, oj tam..." z Domu Kultury w Wapienicy. Spektakl "Zlot Abiturientów" wywołał uśmiech na twarzach podopiecznych Domu Opieki. Śmiechom nie było końca!

18 Listopada natomiast Dom Pomocy Społecznej - Dom Nauczyciela obchodził "Dzień Pracownika Socjalnego" oraz "Dzień Seniora" goszcząc przedstawicieli Urzędu Miasta oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. Po przywitaniu gości przez dyrektor ośrodka życzenia zarówno pracownikom jak i seniorom z okazji ich święta złożyli zastępca prezydenta Bielska-Białej Adam Ruśniak, w wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Karol Markowski i Piotr Ryszka, jak również radni Miasta Bielska-Białej Szczepan Wojtasik i Roman Matyja. Wydarzenie uświetnił Teatr Seniora "Oj tam, oj tam..." oraz grupa wokalna RETRO z Domu Kultury w Wapienicy.

mp / bielsko.info

źródło: Dom Kultury w Wapienicy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.