Foto

• 12 października 2022
  • wyświetleń: 1301

Zawodnik Beskid Dragon z tytułem wicemistrza świata

Zawodnicy Beskid Dragon na mistrzostwach świata dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu. · fot. Beskid Dragon
Reprezentant Stowarzyszenia Kick-Boxingu Beskid Dragon Patryk Bodzek został wicemistrzem świata podczas rozegranych 30 września - 9 października Lido di Jesolo we Włoszech mistrzostwach świata dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu.

W mistrzostwach uczestniczyło 1 909 zawodników (2 545 startów) z 63 krajów. W klasyfikacji generalnej polska - najliczniejsza - reprezentacja (162 zawodników) zajęła 5. miejsce.

7 zawodników Stowarzyszenia Kick-Boxingu Beskid Dragon uplasowało się na następujących miejscach: