bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 527

Pocztówka z Bielska-Białej

Wschód słońca nad Osiedlem Karpackim w ostatni piątek ☀️ Taką pocztówkę z Bielska udostępnił dziś @picsstudiobb. Mamy nadzieję, że trochę rozchmurzyła Wasze twarze w ten pochmurny dzień! ☁️

bielskobiala,bielsko,pocztowkazbielska,pocztowkazpolski,beskidy,podbeskidzie,osiedlekarpackie,wsch
fot. bielsko.info
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.