bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 8 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1579

Wystawa prac uczniów Bielskiej Szkoły Przemysłowej

Wystawa prac uczniów Bielskiej Szkoły Przemysłowej · fot. Jacek Kachel / Prasowy UM BB
Pierwszą wystawę prac plastycznych i graficznych uczniów klas 1-3 Bielskiej Szkoły Przemysłowej - prezentującą szkolne pracownie projektowe - można oglądać w sierpniu w Książnicy Beskidzkiej.

Wybrane na wystawie prace uczniowskie ilustrują etapy kształcenia na kierunkach: technik przemysłu mody (projekty modowe) i cyfrowych procesów graficznych i poligrafii (projekty grafiki komputerowej). Są przeglądem twórczych możliwości młodzieży szkolnej. W Bilskiej Szkole Przemysłowej działa również pracownia druku ręcznego letterpress prowadzona przez Tomasza Ratajczaka. Druki z tej pracowni również prezentowane są na wystawie.

Wystawa jest wynikiem podpisanego w czerwcu porozumienia o współpracy pomiędzy Książnicą Beskidzką a Bielską Szkołą Przemysłową.

- Partnerstwo daje szansę na rozwój każdej z instytucji. To trwałe, efektywne ukierunkowanie na cele i transfer wiedzy, współpraca otwierająca na bogactwo doświadczeń zarówno Książnicy Beskidzkiej, jak i Bielskiej Szkoły Przemysłowej. Partnerstwo to promocja rozpoznawalności wizerunku, koordynacja działań, wymiana informacji, wiedzy i doświadczeń, budowanie relacji - podkreśla dyrektor Książnicy Beskidzkiej Katarzyna Ruchała.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.