bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 27 lipca 2022
  • 1 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 5129

"GraMY doBBro" - za nami 6. edycja wydarzenia

Koncert "GraMY doBBro" - 30.07.2022 · fot. Marta / bielsko.info


Koncert "GraMY doBBro" - 30.07.2022 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury
W sobotę, 30 lipca w Bielskim Centrum Kultury odbyła się kolejna, 6. już edycja imprezy "GraMY doBBro". Podczas wydarzenia wystąpiło 30 artystów, a gościem specjalnym był Leon Voci. Pierwotnie wydarzenie planowano na Rynku, jednak ze względu na prognozowane opady deszczu, zostało przeniesione do BCK.

Tegoroczna edycja tego niezwykłego wydarzenia odbyła się pod hasłem "Nadzieja". - W tych trudnych czasach chcemy być razem - razem jesteśmy silni, potrafimy się lubić, szanować, pomagać. Chcemy wyrazić swoje wsparcie dla objętej wojną Ukrainy, chcemy pokazać, że nigdy nie wolno się poddawać. Nawet jeśli strach będzie miał coraz więcej argumentów - wybieramy nadzieję! - mówili przed koncertem organizatorzy.

Impreza była w 100% charytatywna. - Artyści grają dla Was, bo mają wielkie serducha i za to należą im się ogromne brawa i podziękowania - dodawali organizatorzy. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny. Koncert odbył się pod patronatem Jarosława Klimaszewskiego, prezydenta Bielska-Białej.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.