bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 8 lipca 2022
  • wyświetleń: 2137

W sobotę wielkie otwarcie DM Racing Simulators w Jaworzu!

Materiał partnera:

Już w sobotę, 9 lipca o godzinie 14.00 w Jaworzu przy ul. Bielskiej 612 odbędzie się uroczyste otwarcie DM Racing Simulators. To miejsce, gdzie miłośnicy gier wyścigowych odnajdą to czego szukają. Zarówno w dniu otwarcia, jak i w niedzielę testy za darmo, a pyszności z food trucka Masny Burger za pół ceny. Z symulatorów można korzystać zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od 14.00 do 22.00.

Do dyspozycji są dwa super nowoczesne symulatory gier o wartości ponad 180 tysięcy złotych każdy. Urządzenie w sposób rzeczywisty oddaje wrażenia z jazdy samochodem wyścigowym. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę będzie "hot lap". Najszybszy zawodnik tego weekendu wygra Lap Timer o wartości 2375zł, a za dwa kolejne miejsca na podium 10-godzinne karnety do wykorzystania w DM Racing Simulators Jaworze.

DM Racing Simulators
fot. mat. prasowe


Dodatkowo konkurs od portalu bielsko.info:

Ci z Was, którzy skorzystali z darmowych weekendowych testów, będą mogli wygrać trzy, 2-godzine karnety. Wystarczy zrobić zdjęcie w DM Racing Simulators i wstawić jako publiczny post z hasztagami #DM_Racing_Simulators_Jaworze, #BielskieDrogi i #BielskoInfo. W poniedziałek wyłonimy trzech zwycięzców. Jeden karnet zgarnie osoba z największą ilością polubień, a dwa kolejne wybierzemy sami. Będzie to naszym zdaniem najciekawsze selfie i najciekawsze zdjęcie innego typu.


DM Racing Simulators · fot. mat. prasowe
Strona wydarzenia na Facebooku.