bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama - billboard wiadomości

Foto

  • 19 lutego 2021
  • wyświetleń: 1913

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @martawalla

Niektóre cudowne kadry są tak blisko nas... Trzeba jedynie być w odpowiednim miejscu o właściwej porze... To kolejna #PocztowkazBielska, tym razem z Trzech Lipek Fot. @martawalla

PocztowkazBielska,,Bielsko,BielskoBiała,TrzyLipki,FotoDniaBielsko,StareBielsko,Drzewo,LoveBB,LoveS
fot. @martawalla
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.