bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Foto

  • 10 listopada 2020
  • wyświetleń: 7430

Foto-dnia: Czarująca mgła w Bystrej koło Bielska-Białej

Mgła również potrafi być czarująca... Na dobry początek dnia przesyłamy Wam zdjęcie z Bystrej koło Bielska-Białej Fot. @krol.radek

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Bystra,Góry,Beskidy,Dron,PolskazDrona,Mgła,Niebo,fotodni
fot. @krol.radek
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.