bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

serwis foto

Reklama

Foto

  • 13 maja 2019
  • wyświetleń: 3756

Fighterzy z Bielska-Białej szlifują formę przed galą MMA

Fighterzy z Bielska-Białej szlifują formę przed galą MMA · fot. materiały prasowe
Zawodnicy bielskiego DAAS Berserker's Team uczestniczyli w oficjalnym treningu medialnym przed czerwcową Galą Celtic Gladiator w Bielsku-Białej. Jak zgodnie podkreślali, perspektywa stoczenia walk przed własną publicznością jest czynnikiem dodatkowo ich motywującym.

W walce wieczoru w sobotę 29 czerwca br. wystąpi Marta Waliczek, która nie tak dawno obroniła mistrzowski pas MMA organizacji „Battle of Volga” na zawodach w Toliatti w Rosji. - Ostatnia walka była jedną z najlepszych w mojej karierze i bardzo wzmocniła moją pewność siebie - przyznaje bielszczanka, której przeciwniczka na Galę w Bielsku-Białej znana będzie „na dniach”.

Przygotowania już stricte pod kątem rywala, a będzie nim Danny Stirk, realizuje Patryk Chrobak. - Szykujemy plan na walkę. Jestem perfekcjonistą, więc wierzę w to, że godziny treningowe zrobią swoje - tłumaczy zawodnik. Innym fighterem, któremu przyjdzie rywalizować z zawodnikiem z Wysp Brytyjskich - w tym przypadku Benem Bennettem - jest Robert Maciejowski. - Po moim przeciwniku można spodziewać się wszystkiego. Ja się z tego cieszę, bo lubię wyzwania. Ta Gala to będzie miazga! - mówi z entuzjazmem.

Pod znakiem rewanżu za amatorską porażkę upłynie pojedynek zawodnika DAAS Berserker's Team Filipa Lamparskiego z Patrykiem Grzemskim. - Wtedy trochę zlekceważyłem rywala, teraz walka będzie zupełnie inna - przekonuje ten pierwszy.

Fighterzy z Bielska-Białej szlifują formę przed galą MMA
Fighterzy z Bielska-Białej szlifują formę przed galą MMA · fot. materiały prasowe


Kolejnym krokiem w karierze będą dla Adriana Dudka i Michała Sobiecha ich nadchodzące potyczki w Hali pod Dębowcem. - W końcu biję się blisko domu. To fajne i bardzo, bardzo mobilizujące - zaznacza Sobiech.

36-letni Brazylijczyk Robert Fonseca to z kolei konkurent bielszczanina Michała Wiencka. - Pierwszy raz wystąpię w rodzinnym mieście. To nowe doświadczenie - podkreśla. Wtóruje mu Paweł Brandys, który wkrótce pozna przeciwnika. - Do Gali jeszcze kawał czasu, a zainteresowanie nią jest bardzo duże. Liczę, że będzie dużo kibiców, a my damy z siebie „maksa” - mówi.

Zakup biletu na Galę w Bielsku-Białej: www.kupbilet.pl/celticgladiator4.
Bieżące informacje dotyczące Gali w Bielsku-Białej: Facebook/CelticGladiatorPoland oraz www.celticgladiator.com.

Portal bielsko.info jest patronem medialnym czerwcowej gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.